Contact

Bezoekadres kantoor 

Kometenlaan 1 

8303 CN Emmeloord 0527-769084

Bezoekadres Rebound Inside

Espelerweg 70 

Emmeloord 0527-612951

Onderzoek
Expertise

Onderzoek en advies op het gebied van leervorderingen capaciteiten en gedrag.

Rebound
Inside

Tijdelijke plaatsing met als doel zo snel mogelijk terug te stromen naar de school

Begeleiden
op school

Begeleiden van leerlingen
klassen
docenten

orthopedagogen

Eva Dine Kok
Marijn van Wieren
Annie Miedema
Diki Elferink

Lisan Zonderland
is met verlof

rebound en begeleiding

Bertineke Peters
Bert Buimer
Nadine Verwer
Pieter van Eerde
Annelies Omtzigt

directeur
Kees de Bondt

secretariaat
Roelie Mol

emailadressen:

e.kok@aandachtplus.nl

m.vanwieren@aandachtplus.nl

a.miedema@aandachtplus.nl

d.elferink@aandachtplus.nl

b.peters@aandachtplus.nl

b.buimer@aandachtplus.nl

n.verwer@aandachtplus.nl

p.vaneerde@aandachtplus.nl

a.omtzigt@aandachtplus.nl


k.debondt@aandachtplus.nl

r.mol@aandachtplus.nl